Nice Spin 22 Garaj Kapısı Motoru

  • Home / Nice Spin 22 Garaj Kapısı Motoru

Nice Spin 22 Garaj Kapısı Motoru

Nice Türkiye, Garaj Kapısı Motorları ihtiyaçlarını karşılamak üzere geliştirilmiştir.

Nice Spin 22 Garaj Kapısı Motoru’nun kayışlı sistemi bulunmaktadır. Kit üründür ve kit içerisinde 1 adet 2 kanallı kumanda çıkmaktadır. 1 adet 3 Metre konsol ve 1 metre de ek ile berber gelmektedir.

Nice Spin 22 Garaj Kapısı Motoru,  24 volt DC akım ile çalışmaktadır. Ortadan çekme seksiyonel kapılar için kullanılmaktadır. Maksimum alanı 10,5 metre² olan kapılarda kullanıma uygundur. Kapılar en çok 340 cm yüksekliğinde veya 310 cm genişliğinde olabilir.

Nice Spin 22 Garaj Kapısı Motoru saniyede 20 cm hıza sahiptir. günlük 50 kez açılma / kapanma gerçekleştirebilir. Motorun IP 40 sertifikası bulunmaktadır. Toplam ağırlığı 3,6 kg olan motor – 20 C derece ve + 50 C derece arasında çalışmaktadır.

Nice Spin 22 Garaj Kapısı Motoru’nun kurulumu kolaydır. Bluebus teknolojisine sahiptir. Aç – Dur – Kapat – fonksiyonlarını gerçekleştirebilir. 4 kademe hız ayarı yapılabilmektedir. Otomatik kapanma da yapabilmektedir.

Nice Spin 22 Garaj Kapısı Motoru hakkında daha fazla bilgi almak, Nice Spin 22 Garaj Kapısı Motoru Fiyat Teklifi istemek için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Firmamız satış yanında Nice Spin Garaj Kapısı Motoru Teknik Servis hizmeti de vermektedir. Dilerseniz aşağıda bulunan numaralardan bize ulaşabilir veya qr kodu akıllı telefonunuz ile taratarak Nice Türkiye Servisi ‘ni rehberinize kolayca ekleyebilirsiniz.

Recent Comments

  • Mr WordPress

    • Şubat 25, 2019 @ 8:21 am
    • Cevapla

    Hi, this is a comment.
    To delete a comment, just log in and view the post's comments. There you will have the option to edit or delete them.

Leave Comments