• Kent Yapı Otomasyon, Nice Yetkili Servisi'dir.
  • satis@kentotomasyon.com
  • 0212 695 20 50

Nice Bariyer

Nice Bariyer

Nice Bariyer

Otomatik kapı sistemlerinde lider olan nice bariyer, sektöre 1999 yılında girmiş ve kaliteli ürünleri ile en çok aranan markaların arasındadır. Firma, merkezi İtalya’da bulunan otomatik kapı ve panjur sistemlerinin Türkiye yetkili bayisi olarak hizmet veriyor. Firma ihtiyaçlara yönelik yatırımları ile sektörde büyümüş ve Türkiye’nin hemen hemen her ilinde bayilikler oluşturmuştur. Firma, garaj kapısı motorları, dairesel kapı motorları, yana kayar kapı motorları, endüstriyel kapı motorları, tente motorları, panjur motorları, perde motorları ve kepenk motorları ile ülkenin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek durumdadır. En çok sipariş edilen nice kollu bariyer sistemi, sektördeki emsallerinden daha kaliteli ve kullanışlıdır. Firma, müşterilerine sunduğu kaliteli montaj ve servis hizmetleri ile de oldukça olumlu yorumlar alıyor.

Servis Hizmetleri

Firma, yetkili servis olarak, tüm müşterilerine çok kısa sürede dönüş yapıyor ve kaliteli servis hizmetleri ile de sorunları çoğunlukla yerinde ve en kısa zamanda çözüyor. Tüm personeli tecrübeli ve uzman kadrolardan oluşan firma yetkilileri, müşterilerinden gelen küçük problemleri, telefon yardımıyla çözüyor ve ürünün faaliyetine zaman kaybetmeden devam etmesi sağlanıyor. Telefonla halledilemeyen arızalar, arıza kaydı açılarak teknik ekip yönlendirilmesi ile hızla ulaşım sağlanarak müdahale ediliyor. Ürün tesliminden sonra tüm ürünlerine ücretsiz montaj hizmeti veren firma, anahtar teslimi prensibi ile çalışıyor. Firma, gerekli olan tüm motor ve aksesuarları da üreterek, parça bekleme süresini ortadan kaldırıyor.

Garaj Ve Fabrika Kapısı Motorları

Firma zamandan tasarruf ve otomasyon sistemlerine uyumluluk prensibi ile ürettiği Nice SD Endüstriyel kapı motoru ile alanları daha kullanışlı hale getiriyor. 230 V AC monofaze akım ve 380 V AC trifaze akım ile çalışan motorlar sayesinde çok uzun süre sorun çıkmadan kullanım sağlanıyor. Söz konusu motorların 5 farklı çeşidi bulunuyor, 600 kg. ağırlığa kadar kullanılabiliyor ve firma tarafından 2 yıl garanti veriliyor.

Kanatlı Kapı Motorları

Firma, yeni nesil olarak üretilen Too 3000 modeli sayesinde 3,5 ile 4,5 metre arasında uzunlukta bulunan kapıların kullanılmasını sağlıyor. Teleskopik bir motor türü olan bu ürüne, soketli kumanda alıcısı, fotosel ve flaşör gibi bir çok aksesuar bağlanabiliyor, ayrıca kapıların kapanma süreleri de otomatik olarak ayarlanabiliyor. Modern bir tasarıma sahip ve oldukça uygun kullanım alanı bulunan ürün, fiyatı ile de piyasanın çok altında bulunuyor.

Yana Kayar Kapı Motoru

Firma, yana kayar kapıların hız problemlerini, Ar-ge ekipleri sayesinde çözerek, Run 400 hızlı seri yana kayar kapı motoru ile yana kayar kapıların hızla açılıp kapanmasını sağlıyor. Motor engel tanıma özelliği sayesinde, kapının herhangi bir canlı ve nesneyi sıkıştırması, anında ters yöne hareket etmesiyle önleniyor. Motorun 6 kademeli hız ayarı bulunuyor. 400 kg. ağırlığa kadar çalışabilen motor da 2 yıl garanti kapsamındadır.

Kollu Bariyer Sistemleri

Firma, 4,5 ve 6 metre açıklıklar için kollu bariyer sistemi üretiyor. Sistemler 24 voltla çalışıyor ve harici akü bağlanarak elektrik kesintilerinden etkilenmesi önleniyor. Sistemde, 46 kg. ve 54 kg. ağırlıklarda kollar kullanılabiliyor. Bariyerler -20 derece ile + 50 dereceye kadar ulaşan sıcaklıklarda çalışabildiğinden her türlü iklim koşullarında ve dış mekânlarda kullanılabiliyor.

Firmanın Diğer Ürünleri

Firma, zincirli garaj kapısı çekme motoru (12,5 m² alana ve en fazla 100 kg. ağırlığa sahip kapılar için), şifre ve kartlı geçişler için de kullanılan fotoselli kapılar, merkezi santral motorları, uzaktan kumandalar ve her türlü ihtiyaç duyulabilecek aksesuarları da üreterek müşterilerinin hizmetine sunuyor. Firmanın tüm ürünleri hakkında detaylı bilgiler ve ürün resimleri site ana sayfasında bulunuyor.