• Kent Yapı Otomasyon, Nice Yetkili Servisi'dir.
  • satis@kentotomasyon.com
  • 0212 695 20 50

Nice İstanbul

Nice İstanbul

İstanbul’da ve tüm Türkiye genelinde yaygın hizmet anlayışıyla yay, panjur ya da otomatik kapı gibi ev sistemlerinin yapımı, kurulumu ve servis hizmetini sunuyor. Her türlü kuruluş aşamasında nice türkiye yetkili servis ve kuruluş ekibiyle sizlerle oluyor. Pek çok avantajları bulunan ve pratik yöntemlerle kullanılan aksesuarlar da seçimler doğrultusunda şekil alıyor. Yetkili servis, kolay kurulum, arızalı ürün ve sorun bildirme seçenekleri, iletişim hizmetlerinin hızlı olması ve uzun ömürlü ürünler üretilmesi de firmanın güvenilir olduğunu kanıtlıyor. Bunun yanı sıra uzman kadrosu ve en iyi hizmet kalitesiyle de kullanıma hazır, uzun ömürlü ürün sahibi olmayı kolaylaştırıyor.

Nice Türkiye Özellikleri

Nice, hem üretici hemde yetkili bayii şeklinde hizmet veren, otomatik kapı ve panjur gibi sistemlerin kuruluş ve yapımından sorumlu bir firmadır. Sağladığı özellikler doğrultusunda da pek çok kişi tarafından tercih edilir. Genel kurulum işlemlerinin yanı sıra servis imkanı ile tüm Türkiye genelini kapsayan bir ağ oluşturmayı başarmıştır. Bu anlamda nice istanbul hizmet ve kalite yönünden tartışılmaz boyutlara imza atmayı başarmıştır. Yedek parça ya da aksesuar yönünden de oldukça hızlı ve estetik bir görünüm oluşturmayı hedeflemiş ve bu hedeflerine en kısa zaman içerisinde ulaşmayı da başarmıştır. Pek çok servis ve parça imkanının yanı sıra kurulum işlemlerinin de sizlerin isteği doğrultusunda sağlandığı özellikle belirtilmiştir.

Kaliteli Hizmet

Kaliteyi ve estetik duruşu bir araya getiren tüm seçenekleri barındıran bir firmadır. Bu nedenle de kaliteli, sağlam ve güvenilirlikle birlikte estetik duruş için de her türlü imkanı yaratmayı başarmıştır. Bariyer sistemleri, otomatik kapılar, yay ve motor sistemleri ve bu tarz ürünlerin aksesuarları için de yenilikler ve hızlılığı esas alarak ilerleme kaydetmiştir. Ulaşım ve geniş seçenekleri kısa zamanda çözüme kavuşturan ve son teknolojiden yararlanılarak yapılan malzemelerin üretim ve satış yöntemidir. Uzman ekibi ve profesyonel kişilerden oluşan kadrosuyla da kullanıcıların her türlü yaşadıkları ya da yaşayacakları sorunlarla ilgilenerek kendini de geliştirmeyi temel amaç edinmiştir.

Güvenilirlik ve Kaliteli Ürünler

Güvenilir sistemlerin üretiminin yapıldığı ve herhangi bir sorunla karşılaşılması durumunda da müşterilerle yakından ilgilenildiği görülebiliyor. Bu nedenle yaşanan sorunlar karşısında duyarsız kalmaması ve tamir ya da değişim işlemlerinin kısa zaman içerisinde yapılması kullanıcıların memnuniyetini kazanmayı sağlıyor. Her türlü amaç ve araç doğrultusunda müşteri memnuniyetini temel alan ve bu alanda çalışmalarını tüm Türkiye genelinde gerçekleştiren bir firmadır.

Genel olarak sağladıkları kolaylık ve hızlı servis imkanlarıyla birlikte daha güvenilir bir hizmeti sağlamış oluyor. Bu sayede de ülkenin pek çok yerinde bulunan şirketlerde, evlerde, garaj ya da depolarda, alışveriş merkezlerinde tercih edildiği görülüyor. Memnuniyet bu açıdan da nice tarafından en önemli faktör oluyor.

Nice Kategorileri ve Özellikleri

Nice firmasının sağladığı tüm özellikler ve kolaylıklar Türkiye genelinde adının duyulmasını ve bu adın daha çok tercih edilmesini sağlıyor. Firmanın ürettiği diğer malzemeler ise, Aksesuarlar, Dairesel Kapı Motorları, Endüstriyel Kepenk Motorları, Endüstriyel Kapı Motorları, Fabrika Kapısı Motorları, Garaj Kapısı Motorları, Hızlı Pvc Kapı Motorları, Kanatlı Kapı Motorları, Kepenk Motorları, Kit Ürünler, Kollu Bariyerler, Merkezi Santral Motorlar, Nice Fotoselli Kapılar, Nice Servis, Nice Teknik Destek, Nice Uzaktan Kumandalar, Santral Tip Kepenk Motorları, Seksiyonel Kapı Motorları, Tüp Motorlar, Yana Kayar Kapı Motorları ve Zincirli Garaj Kapısı Çekme Motorları gibi pek çok kategoriyi içerisinde barındırıyor. Bu nedenle de her alanda kullanılabilen seçeneklerin mevcut olduğu görülebiliyor.

Nice Yetkili Servis İmkanı

Nice yetkili servis hizmetini tüm Türkiye’de sunuyor. Kolay ulaşım ve anında değişim imkanını veren bu servis uzun ömürlü üretim imkanının bulunduğu ve dayanıklı kullanım seçeneklerinin yer aldığı ürünleri kapsıyor. Genel olarak nice yetkili servis hizmeti güler yüzlü ekibiyle birlikte arızalı ürünün kontrolü, kurulumu ya da değişimi için hizmet veriyor. Bu nedenle de yetkili servis imkanının garanti kapsamında değerlendirilmesi gerekli oluyor. Uzun ömürlü ve dayanıklı ürünlerin yer aldığı nice firmasında, en sağlam ve en kaliteli ürünlerin kurulumu da kendi servis imkanı sağlıyor. Yetkili servisin Türkiye’nin her yerine ulaşım sağlaması ve değişim ya da tamir gibi seçeneklerin bulunması önemli bir faktör olarak görülüyor.

Türkiye’nin Her Yerine Ulaşım

Ülke genelinde pek çok sistemin kurulması, taşınması ve yer değişiminin yapılması ile ilgilenen bu firmanın merkezi ve ana kaynağı İstanbul olarak görülüyor. En çok görülen ve tercih edilen markalardan biri olması da son yıllarda adını hizmetini ve kalitesini duyurması sayesinde gerçekleşiyor. Kullanan kişilerin memnun kaldığı ve tavsiye ettiği bir firma olduğu için daha güvenilir işlere imza atıyor. Firma tüm şirketlere, evlere, alışveriş merkezlerine, garajlara ya da sitelere hizmet veriyor. Türkiye geneline kolayca ulaşım imkanı ve hızlı teslimat yaparak daha kaliteli ve profesyonel olduğunu da kanıtlamış oluyor. Kısa zaman içerisinde beklenilen ürünün teslimatı ve kurulumu da bu sayede gerçekleşmiş oluyor.

Uzman Kadro ve Profesyonel Ekip Desteği

Hizmet verirken üretim yapmak ve ürünü teslim etmek yeterli olmayabiliyor. Ülke çapında değerlendirilen özelliklerin sunulmasıyla birlikte profesyonel ekip desteğinin yer alması ve alanında uzmanlaşmış kişilerin tamirat, montaj ya da kurulum yapması da işlerinin en iyi yapıldığının kanıtını oluşturuyor. Her daim uzun ömürlü, dayanıklı ve sağlam ürünleri tasarlayan ve bu ürünlerin teslimat ve memnuniyet kısmıyla da ilgilenen bir firma olarak dikkat çekiyor. Temel hedeflerinin müşterilerinin memnuniyeti olduğunu hiçbir zaman unutmadan başarılı işler çıkarıyorlar. Uzman kişiler tarafından sorunun belirlenmesi ve desteğin kullanılmasıyla da kısa zaman içerisinde hem iletişim kuruluyor hem de ürün tamiri için gelinebiliyor. Yüzde yüz güvence ve memnuniyetle çalışan ekibinin de büyük katkıları görülmüş oluyor.

Kolay İletişim İmkanı

Bir ürünle ilgili bilgi almak isteyen kişilerin site üzerinden uzmana sorun kısmına tıklayarak detaylı bilgi elde edebileceği bir platform olarak kullanılıyor. Hem müşteri hizmetlerinin telefon numaralarından hem de canlı destek ekibi sayesinde kısa yoldan ürün hakkında detaylı bilgi alınmış oluyor. Pek çok kişi için hizmet veren ve ödeme yöntemlerinde de taksit imkanının bulunmasıyla birlikte yepyeni ürünlere sahip olabiliyorsunuz. Herkes için güvenilir ve dayanıklı bir adres olması da üretimin devamlılığının sağlanmasında en önemli etken olarak görülüyor. İletişimin hızlı gerçekleşmesi sayesinde de ürün hakkında bilgi, ödeme hakkında bilgi ve ne zaman ulaşılacağı gibi bilgilerin alındığı görülebiliyor.

Müşteri Memnuniyeti

Nice, müşterilerine önem veren ve bu alanda sayısız çalışma yapmış olan bir firmadır. Her türlü bariyer, panjur, garaj gibi sitemin kurulmasında yedek parçalarda ya da değişim seçeneklerinde de kolaylık sağlıyor. Bu açıdan müşterilerle yakından ilgilenerek ürün ile ilgili herhangi bir sorun ortaya çıktığında da detaylı bilgi verilerek değişim imkanının da bulunduğu gözlemlenebiliyor. Firmanın sağlamış olduğu üretimin yanı sıra, yetkili servisi sayesinde de kolay ve basit adımlarla kurulum ya da tamir işlemlerinin yapıldığı görülüyor. Müşteriler genel durumdan ve firmanın hızından dolayı memnuniyetlerini bildiriyor ve bu alanda da herkese ulaşım sağlıyorlar.