• Kent Yapı Otomasyon, Nice Yetkili Servisi'dir.
  • satis@kentotomasyon.com
  • 0212 695 20 50

Nice Motor Servisi

Nice Motor Servisi

Nice Motor Servisi

Kanatlı kapılar, bariyerler, otomatik kepenkler, garaj kapıları ve otomatik panjur hizmetleri sunan Nice, müşterilerine ihtiyaç duyduğu bütün bilgileri müşteri hizmetleri numarası üzerinden sağlar. Ürünüyle alakalı sorun yaşayan her müşteriye anında arıza kaydı oluşturan şirket, müşterinin sorunlarını gidermek için kaliteli ve etkin bir yetkili servis hizmeti sunuyor. Nice yetkili servis müşterilerinin yaşadığı teknik sorunları anında gidermek için alanında uzman çalışanlarıyla hızlı bir hizmet sağlar.

Müşteriler özellikle motorlu sistemlerin nasıl kullanılacağı veya daha uzun süreli kullanım için neler yapılması gerektiğini müşteri hizmetlerini arayarak öğrenebilir. Farklı motorlar ve sistemlerle her keseye hitap eden çözümler sunan Nice, ilk kurulduğu 1990 yılından beri müşterilerinin en sık yaşadığı problemleri iyice analiz eder ve aynı sorunların bir daha yaşanmaması için gerekli önlemleri alır. Nice işte bu disiplin sayesinde müşterilerin tekrar tekrar tercih ettiği ve yakınlarına önerdiği bir marka olmuştur.

Türkiye Geneline Yayılmış Geniş Şube Ve Yetkili Servis Ağı

Kaliteli firma dendiğinde işin içine birçok faktör girer. Müşteri Hizmetleri’nin sunduğu hizmet, ülke genelinde ne kadar şube olduğu, yetkili servislerin ne kadar hızlı ve etkili olduğu, aynı sorunların yeniden yaşanıp yaşanmadığı, sadece ürünü alırken değil ürünün montajı ve sonrasındaki süreçlerde müşteriye nasıl bir hizmet sağlandığı önemlidir. Müşteri memnuniyetini esas alan ve geri dönüşlere önem veren şirketler hem ürün kalitelerini geliştirir hem de müşteri devamlılığını sağlar.

Bunun bilincinde olan Nice motor servisi müşteriyle olan iletişime önem verir ve müşterinin en çok yakındığı sorunları çözmeye çalışır. Aynı şeyin bir daha yaşanmaması için yapılması gerekenleri müşteriye detaylıca anlatır. Bütün bu hizmetleri güler yüz ve anlayışla yürütmeye çalışan teknik personel, Nice şirketinin müşteri hizmeti esaslarına uygun hareket etmeye özen gösterir.

Teknik Servis Hizmetleri İçin Ne Yapılmalıdır?

Teknik destek almak için önce Nice Müşteri Hizmetleri numarası aranır. Müşteri açık bir şekilde sorunu anlatır. Bu noktada teknik departman bağlanır ve gerektiği takdirde bir arıza kaydı oluşturulur. Arıza kaydı sırasında kişinin müsait olduğu bir zaman belirlenir. Teknik uzman belirlenen gün içinde müşterinin adresine gider ve sorunu çözer. Teknik hizmet almak Nice şirketinde oldukça kolaydır. Müşteriler isterse sadece bilgi almak amaçlı da istedikleri saatte Müşteri Hizmetleri’ni arayabilir.

İşin doğası teknik olduğu için müşterilere bilgi sağlamanın önemli olduğunu bilen şirket, bu yönde teknik departmanı güçlendirmiştir. Şirketin ülkenin dört bir yanına yaydığı yetkili servis elemanları kolay bir şekilde müşterilere ulaşarak hızlı bir hizmet sunabilmektedir. İnternetten hizmet almak isteyene müşterileri de unutmayan Nice, hem iletişim sayfasından hem de sunduğu bilgi ve ürünlerle hizmet verir.

Güncellenen Teknolojiler

Özellikle son dönemde her teknolojinin akıllı telefonlara veya sensörlü sistemlere entegre edilmesi müşterilerin bu konularda bilgi sahibi olma isteğini arttırmıştır. Bu sistemlerin fiyatlarını, teknik altyapısını, neler gerektirdiğini, ne kadar dayanıklı olduğunu öğrenmek isteyen müşteriler çekinmeden sorularını Müşteri Hizmetleri’ne sorabilirler. Nice şirketi daima yenilikçi olduğu için dünyada öne çıkan teknolojileri kısa zamanda bünyesine adapte etti. Artık cep telefonu üzerinden otomatik kapılar, kepenkler, panjurlar açılıp kapanabilir. Ülke genelinde herkes bu teknolojilerden etkin şekilde yararlanabilir.

Evlerinin değerini arttırmak isteyen emlak sahipleri, daha konforlu bir yaşama sahip olmak isteyenler, kolaylık ve hız arayanlar bu teknolojileri yakından görmek için Nice Şubelerine uğrayabilir. Hali hazırda eski teknolojileri kullananlar da yeni teknolojileri nasıl adapte edeceklerini Nice servis aracılığıyla detaylı şekilde öğrenebilir.

Leave Comments