• Kent Yapı Otomasyon, Nice Yetkili Servisi'dir.
  • satis@kentotomasyon.com
  • 0212 695 20 50

Nice Motor

Nice Motor

Nice Motor

Ülkemizde otomatik kapı sistemleri alanında uzun yıllardır hizmet veren Nice firması başarılı bir şekilde yükselişini devam ettirdiğini görmekteyiz. Firmanın faaliyet alanı ile ilgili etkin bir noktaya gelmiş durumda. Bölgesel pazarlama ağını da geliştiren nice, üretimi yaptığı ürünlerde çeşitlilik sağlıyor. Ürünlerin satışından sonra sağladığı teknik destek ile de rakiplerinin önüne geçiyor. Nice kapı motoru olarak üretilen ürünler çeşitlilik göstermekte ve bu ürünlerden biraz bahsedelim.

Nice Garaj Kapısı Motorları

Motor bölümü tüm mekanizmalar için ayrı bir önem taşır. Motor dayanıksız ve kalitesi olduğu zaman ürünün çalışması ile ilgili verim çok bekleyemezsiniz. Nice firmasının üretimi yaptığı nice motor ürünleri arasında garaj kapısı motorları, uzun yıllar süresince kullanıcılarına problemsiz olarak kullanma imkanı tanıyor. 230 V AC monofaze akım ve 380 VAC trifaze akım ile çalışıyor. Maksimum ağırlıkları 600 gr olarak üretilmiş. Kurulumu kolay. Motor direkt olarak kapının şaftına bağlanabiliyor. Motor kurulurken ve sonrasında her hangi bir kablo karmaşası yaşanmıyor. Standart olarak üretimde Avrupa standartları kullanılmış.

Fabrika Kapısı Motorları

Endüstriyel alanda hizmet veren iş yerleri de artık otomasyon sistemine geçmiş durumda. Nice firmasının SD endüstriyel kapı motorları alanalrı daha kullanışlı bir şekilde kullanmaya imkan ve olanak tanıyor. Bu modeli de uzun süre zarfında sorunsuz kullanılacak şekilde üretilmiş. Kurulum oldukça basite indirgenmiş. Özel olarak hazırlanmış olan bağlantı şemaları ile hangi kablonun nereye takılacağı net olarak görülebiliyor. Her hangi bir elektrik kesintisi ya da elektrik arızası durumunda zincirli sistem ile yapılmış manuel mekanizma sayesinde acil müdahale imkanı bulunuyor. Avrupa standartlarına bağlı kalınarak fabrika kapısı motorları imal edilmiş.

Kanatlı Kapı Motorları

Nice ürünleri kapı motorları bölümünde kanatlı kapı motoru olarak alt gruplar bulunuyor. Bu çeşitlerden birini incelemek gerekir ise, Too 3000 dairesel kanatlı kapı motoru yeni nesil dairesel kapı motoru olarak karşımıza çıkıyor. Bu model, 3,5 metre ile 4,5 metre arası uzunluğa sahip olan dairesel kapıların ihtiyacını gidermek üzere tasarlanıp üretilmiş.

Yana Kayar Kapı Motorları

Nice motor kategorisinde yana kayar kapı motorları olarak alt grup ürünleri bulunuyor. Bu alt gruplar, hızlı seri yana kayar kapı motoru, bahçe kapısı motoru, bahçe kapı motoru, tub 3500, thor 1551 ve thor 1500 gibi modeller bulunuyor. Arge çalışmaların önem veren nice üretimini yaptığı motor çeşitleri ile ilgili kullanım rahatlığına, kurulum kolaylığına ve uzun süre kullanım süresine önem vermiş. Yana kayar kapı motorları hızlı ve seri çalışma özelliğine sahip. Yıllar boyu rahat bir şekilde kullanmak mümkün. İçerisinde bulunan kendine ait fotosel ve flaşör dışında bir ürün ile çalışma imkanı olmadığı için güvelik açısından da en üst safhaya çıkılıyor. Bu da çok aranan ve kişilerin en çok önemsediği özelliktir. Yavaş bir şekilde çalışmaya başlıyor ve yine yavaş bir şekilde çalışmayı sonlandırdığı için kapının da motorum da güvenli ve uzun ömürlü olması sağlanıyor.

Nice Kapı Motoru Fiyat Aralığı

Otomasyon teknoloji ile üretimini yaptığı ürünler ile sektörde iyi bir edinen nice firmasının motor ve kapı motoru fiyatları modele göre özelliğe göre değişiyor. Motor nerede kullanılacak, nasıl özelliklere sahip olacak, endüstriyel alanda mı yoksa kişisel mi kullanılacak bunlar önemli ayrıntılardır. Kullanıma göre de modele göre de motor ve kapı motor fiyat aralığı değişir. Firma ile irtibata geçilerek fiyatlar hakkında bilgi alınabilir. Bu şekilde daha sağlıklı olarak bilgi edinilir.