• Kent Yapı Otomasyon, Nice Yetkili Servisi'dir.
  • satis@kentotomasyon.com
  • 0212 695 20 50

Nice Otomasyon

Nice Otomasyon

Nice Otomasyon

1990’lı yılların başında İtalya’da kurulan Nice, sunduğu otomasyon hizmetleriyle dünyanın birçok ülkesine hizmet veriyor. Müşterilerin daha konforlu, kolay, engelsiz bir dünyada yaşaması felsefesiyle iş ürünlerini geliştiren Nice, Türkiye’de otomatik kapı, garaj, kepenk ve tente denince akla gelen ilk firmalardan biridir. Nice, ülke geneline yayılmış geniş şube ağı ve sunduğu aktif teknik servis hizmetleriyle de isminden övgüyle söz ettiren şirketlerden biridir. Hem evlerin hem apartmanların hem sitelerin hem de iş yerlerinin ihtiyaç duyduğu otomatik sistemlerin en önemli adresi olan Nice, ürünlerin görsel tasarımlarına önem vererek estetik görünen ürünler sunuyor. Ürünlerinde yüksek kalite ve uzun süreli kullanım hedefi için müşteriyi sonuna kadar bilgilendirmeyi önemseyen şirket, müşteri hizmetleriyle de öne çıkıyor.

Nice Kolaylık Ve Konfor Sunuyor

İnternet ve teknolojinin akıl sınırlarını zorlayan gelişimini izlediğimiz bugünlerde otomatik sistemlerin hem sanayilerde hem hizmet amaçlı yayılmasına şahit olmaktayız. Daha fazla vakit kaybını önlemek için ve daha kaliteli yaşam standartlarına erişmek için otomatik sistemler vazgeçilmez noktaya doğru ilerliyor. İşten gelince garaj kapısının otomatik açılmasını isteyenler, işyerlerinin kepenklerini otomatik sistemlerle kolayca açıp kapayanlar, ev panjurlarını tek dokunuşla telefondan veya sensörlü cihazlardan halletmek isteyenler bu teknolojileri çoktan kullanmaya başladı. Artık telefon uygulamalarına da entegre olabilen sistemlerle bilim kurgu çağına resmen girmiş bulunuyoruz. Nice şirketi müşterilerinin ihtiyaçlarını dikkate alarak onlara ihtiyaçları olan ürünleri tek tek tanıtıp hangi ürünün nasıl çalıştığını ve ne derece verimli olacağını anlatır. Daha kolay, daha güvenli, daha hızlı bir çağın gereği olan otomasyon sistemlerini, çağın gereklerine uygun şekilde evlere, işyerlerine entegre eden Nice otomasyon hizmetleri, pek çok müşteri için vazgeçilmez durumda.

Farklı Müşteriler Farklı Çözümler

Otomasyon sistemler çoğu müşteri için konfor ve kolaylık anlamına gelse de bazı müşteriler için zorunlu konumda yer alır. Özellikle engelli ve yaşlı müşteriler normal insanların kolayca yaptığı şeyleri yapamazlar veya yaparken çok zorlanırlar. İşte bu durumda olanlara özellikle faydalı olan, tek dokunuşla çalışan akıllı ev sistemleri hayatı oldukça kolaylaştırıyor. Başkalarından yardım istemeyi düşünmeyenlerin kolaylıkla tercih edeceği bu çözümler engelsiz bir yaşamın çok da zor olmadığını vurguluyor. Özellikle Nice bina otomasyonu ile tek tuşla açılıp kapanan panjurlar, otomatik kapı sistemleri en çok tercih edilen ürünlerden. Aynı şekilde yaşlı veya hasta olduğu için her işi her durumda yapamayacak kişiler de otomatik sistemlerle yaşam kalitesini arttırıyor.

 

Leave Comments