Nice Rox 1000 Yana Kayar Kapı Motoru

  • Home / Nice Rox 1000 Yana Kayar Kapı Motoru

Nice Rox 1000 Yana Kayar Kapı Motoru

Nice markası olarak sizlere konforlu bir hayat yaşatmak için elimizden geleni yapmaktayız .   Hızlı seri yana kayar kapı motorları arasında bulunan Run 1200 HS modeli ile zamandan tasarruf ederken güvenliğinizi de en iyi şekilde sağlayacaksınız  . Çalışmalarımızı en mükkemel haline getirmekte olan  AR-GE çalışanlarımız  ile birlikte en doğru ve güvenli sistemi ayaklarınıza kadar getirmekteyiz . Nice Run 1200 HS modelimizin hızının yanı sıra güvenliği ön plana alması değerli müşterilerimizin bizi tercih etmesinde ki en iyi sebepler arasında olmaktadır  . Nice Run 1200 HS nin bazı özellikleri arasında ; Kontrol ünitesi motorun üzerinde bulunmasıdır . Bu sayede parametreleri kolayca girebilir ve kullanıma kolayca hazır edebilirsiniz . Kendi fotoseli ve flaşörü dışında hiç bir marka  model ile çalışmamaktadır . Güvenliğiniz için alınan önlemlerden birisi olmaktadır . Bu sayede olası kazaların önüne geçebilirsiniz . Yavaş başla ve yavaş dur özelliği sayesinde kapınıza hasar vermeden kapanıp açılma yapabilmektedir . Engel tanıma sayesinde olası sıkışma anlarında en kötü kazaların bile olma durumunu hesaplayıp bunlara engel olması gibi son derece önemli bir özelliğe sahiptir .  Nice Run 1200 HS solemyo sistemi ile birlikte çalışabilmektedir . Bu sistem elektrik kesintilerinde güneş enerjisi ile devam özelliği olmaktadır  . Yoğun kullanımlarınız için geliştirilmiştir . 7 metrelik kapılarınız için  bu motor modelimiz 18 sn gibi kısa bir sürede açılabilmektedir . Maksimum 1200 kilo grama kadar olan yana kayar bahçe kapısı modeline montajı gerçekleştirilmektedir . Maksimum kullanılabilecek kapı uzunluğu ise 15 metredir . 24 VDC lik motora sahiptir . 409 Newton gücü ile alanının en güçlü motoru ünvanına sahiptir . Yoğun kullanıma uygun oluşu sebebi ile en çok tercih edilen yana kayar kapı motoru olan Nice Run 1200 HS saatte ortalama 60-70 kere açılabilmektedir . Yaşam kalitenizi yükseltecek olan ve zamanınızı size kazandıran otomasyon sistemlerini üreten firmamız sayesinde yüzünüz her zaman gülecek . Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak satış ekiplerimizden fiyat teklifleri için lütfen iletişim sayfamızdan bizlere ulaşın . Ürünlerimiz 2 yıl garanti kapsamında bulunmaktadır , ve aynı 2 yıl içerisinde montajını biz yaptık isek teknik servis garantisi de vermekteyiz . Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz .

Nice olarak biz konforlu bir hayat sürmeniz için çalışmalarımızı daha da çeşitlendirmekteyiz .   Hızlı seri yana kayar kapı motorları arasında bulunan Nice Rox 1000 yana kayar kapı motoru modeli ile zamandan tasarruf edebileceksiniz . Ön planda tuttuğumuz zaman ve fiyat tasarrufu çalışmalarımız sayesinde rahat edeceksiniz .

Otomasyon sistemlerimizin hızının yanı sıra güvenliği ön plana alması değerli müşterilerimizin bizi tercih etmesinde ki en iyi sebepler arasında yer  almaktadır  . Nice Rox 1000 yana kayar kapı motoru nin bazı özellikleri arasında ; Kontrol ünitesi motorun üzerinde bulunmasıdır .Kolayca montaıjını gerçekleştirip kullanıma hazır hale getirebilirsiniz . Çeşitli aksesuar seçeneklerinden faydalanabileceksiniz .  Olası kazaların ve mali kayıpların yaşanmaması için bazı getirdğimiz güvenlik önlemleri bulunmaktadır  . Yavaş başla ve yavaş dur özelliği sayesinde kapınıza hasar vermeden kapanıp açılma yapabilmektedir .

Engel tanıma sayesinde olası sıkışma anlarında en kötü kazaların bile olma durumunu hesaplar ve önlemini alıp durdurur .  Elektrik kesintilerinin olumsuz durumları yaşanmaması için akü bağlayabilme özelliği vardır . Orta yoğunlukta ki kullanımlarınız için geliştirilmiştir . 7 metrelik kapılarınız için  bu motor modelimiz saniyede 17 cm açılma yapabilmektedir . Maksimum 1000 kilo grama kadar olan yana kayar bahçe kapısı modeline montajı gerçekleştirilmektedir . Maksimum kullanılabilecek kapı uzunluğu ise 7 metredir . 220V AC akım ile çalışabilmektedir . 350 Newton gücü ile alanının en güçlü motorları arasında kendine yer edinmiştir . Orta yoğunluğa uygun oluşu sebebi ile yazlık bölgelerde en çok tercih edilen yana kayar kapı motoru olan Nice Rox 1000 yana kayar kapı motoru saatte 20 kere açılma ve kapanma yapabilmektedir .

Yaşam kalitenizi yükseltecek olan ve zamanınızı size kazandıran otomasyon sistemlerini üreten firmamız sayesinde yüzünüz her zaman gülecek . Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak satış ekiplerimizden fiyat teklifleri için lütfen iletişim sayfamızdan bizlere ulaşın . Ürünlerimiz 2 yıl garanti kapsamında bulunmaktadır , ve aynı 2 yıl içerisinde montajını biz yaptık isek teknik servis garantisi de vermekteyiz . Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz .

Leave Comments