Nice X-Metrokit 2124 Kanatlı Kapı – Dairesel Kapı Motoru

  • Home / Nice X-Metrokit 2124 Kanatlı Kapı – Dairesel Kapı Motoru

Nice X-Metrokit 2124 Kanatlı Kapı – Dairesel Kapı Motoru

Kanatlı Kapı – Dairesel Kapılar da kullanılmak üzere Nice Türkiye tarafından geliştirilmiştir.

Nice X-Metrokit 2124 motor yoğun kullanımda Kanatlı Kapılar – Dairesel Kapılar için tasarlanmıştır.

Nice X-Metrokit 2124 tek kanat genişliği maksimum 230 cm genişliğe kadar olan kapı kanatları için uygundur. Taşıma kapasitesi uzunluğa göre değişmektedir. 230 cm genişlikteki kanatları 250 kg a kadar, genişliği 150 cm ve altında olan kanatları ise 400 kg a kadar taşıyabilir. Enkoderlidir.

Nice X-Metrokit 2124 çalışma performansı oldukça tatmin edicidir. Bir saatlik sürede 60 kez açılıp kapanma işlemi gerçekleştirebilir. Açılıp kapanma sırasında kanatların hızı sabittir ve 1,25 rpm çalışma hızı bulunmaktadır. Nice X-Metrokit 2124 motorları 24 V DC ile çalışmaktadır.

Nice X-Metrokit 2124 IP 67 sertifika sahibi olduğu gibi zorlu iklim koşullarında başarılı bir şekilde çalışmak için üretilmiştir. Çalışma sıcaklıkları -20 ile +50 C derece arasındadır. Motor ağırlığı toplamda 6 kg dır.

Nice X-Metrokit 2124 Kanatlı Kapı – Dairesel Kapı Motorları MC824H kontrol ünitesi ile çalışır.

  • Butonlar ile basit programlama,
  • Açılma – kapanma limitlerini kendisi belirleme,
  • Otomatik arıza teşhis,
  • Durma zamanını belirleme
  • Açılışta ve kapanışta yavaşlama,
  • Engel tanıma özelliği,
  • Akü bağlayabilme

özelliklerine sahiptir.

Nice X-Metrokit 2124 Kanatlı Kapı – Dairesel Kapı Motorları Motoru hakkında daha fazla bilgi almak, Nice X-Metrokit 2124 Kanatlı Kapı – Dairesel Kapı Motorları Fiyat Teklifi istemek için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Firmamız satış yanında Nice X-Metrokit Teknik Servis hizmeti de vermektedir. Dilerseniz aşağıda bulunan numaralardan bize ulaşabilir veya qr kodu akıllı telefonunuz ile taratarak Nice Türkiye Servisi ‘ni rehberinize kolayca ekleyebilirsiniz.

Nice ürünleri için tamir, bakım, onarım gibi hizmetlerimiz 7/24 verilmektedir.

Leave Comments