• Kent Yapı Otomasyon, Nice Yetkili Servisi'dir.
  • satis@kentotomasyon.com
  • 0212 695 20 50

Nice Yetkili Servis

Nice Yetkili Servis

Otomatik Kapı sektöründe 1999 yılından beri hizmet veren Nice Otomatik Kapı ve Panjur Sistemleri, yıllardır verdiği kaliteli ve istikrarlı hizmetlerle adından söz ettiriyor. Merkezi İtalya’da bulunan şirket Türkiye’de yaygın hizmet ağına sahiptir. Otomatik kapı denince akla ilk gelen isimlerden olan firma, yaygın bayilikler yoluyla Türkiye’nin her noktasına hızlı bir şekilde hizmet vermektedir.

Nice şirketinin hizmetleri arasında yana kayar kapılar, yana kayar kapı motorları, dairesel kapı motorları, dairesel kapılar, panjur motorları, panjur, tente motorları, kepenk, kepenk motorları, endüstriyel kapılar, endüstriyel kapı motorları, garaj kapıları, garaj kapısı motorları yer alır. Nice geniş malzeme ve fiyat seçenekleriyle her bütçeye uygun çözümler sunar. Neredeyse 18 yıldır motorlu ve uzaktan kumandalı sistemleri hayata geçiren Nice yetkili servis hizmetleriyle de müşterilerinin her ihtiyacına anında yanıt veriyor.

Nice Teknik Hizmetleri

Otomatik kapı ve panjur sistemlerinde en önde gelen şirketlerden biri olan Nice, gerek alım öncesi gerek alım sonrası sağladığı hizmetlerle müşterilerinin güvenini kazanıyor. Şirketin en önem verdiği faaliyetlerden biri olan teknik servis hizmetleri, Türkiye’nin her bölgesine ulaşır. Müşteriler hem bilgi almak hem hizmet almak için istedikleri zaman şirketin web sitesinde yani www.nice-turkey.com’da yer alan numaraları arayabilirler. Telefonda sunulan bilgi verici ve güler yüzlü hizmet, şirketin kalitesini yansıtan diğer bir özellik. Şirketin alanında uzman teknik elemanları hem müşteriyi bilgilendirip hem sorunların çözümüne yardımcı olmaktadır. Nice İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük şehirlerde neredeyse kusursuza yakın bir teknik hizmet vermeyi amaç edinmiştir.

Nice Neden Teknik Servise Önem Vermektedir?

Teknik içeriğe sahip ürünlerde bilgi ve teknik hizmet oldukça önemlidir. Müşterinin kafasındaki sorunların giderilmesi için müşterilerin ürünlerin kullanımı ve bakımı hakkında bilgi sahibi olması gerekir. Bilgi müşterinin ürününü daha uzun zaman kaliteli bir şekilde kullanmasına yardım eder. Müşterinin bilgi edinmesini önemseyen Nice, hem ücretsiz müşteri hizmetler numarası yoluyla hem de web sitesinin iletişim bölümünde eposta yoluyla müşterilerinin sorularına etkili bir şekilde yanıt verir. Herhangi olası bir arızada müşteriler anında teknik servis numarasını arayarak arıza kaydı oluşturabilir. Satış sonrası ürün kurulumunu ücretsiz gerçekleştiren Nice teknik personeli, ürünün nasıl kullanılması gerektiği hakkında da bilgi vermeyi ihmal etmez.

Otomatik Kapı Sistemleri Hangi İhtiyaçlara Hizmet Eder?

Otomatik kapılar modern dünyanın ihtiyacı olan ve gelecekte her evde kullanılacağı düşünülen teknolojilerdir. Otomatik kapı denince akla sadece kurumların açılıp kapanan kapıları gelmemelidir. Çok geniş alanlarda birçok ihtiyaca cevap veren otomatik sistemler garaj kapılarında, site giriş kapılarında, apartman girişlerinde, depo girişlerinde, panjurlarda, kepenklerde ve tentelerde kullanılır. Bu derece zengin kullanım alanına sahip otomatik kapı sistemleri daha kolay, güvenli ve modern olduğu için müşterilerini daima arttırıyor. Özellikle son dönemde popüler bir terim olan akıllı ev sistemlerinin de vazgeçilmez bir parçası olan otomatik panjur ve kapı sistemleri, gelecekte çok daha geniş bir kullanım alanına sahip olacaktır. İşyerlerinde, dairelerde ve depolarda kullanıldığı için zengin fakir her bütçeye uygun olan otomatik kapı sistemleri, köylerden, kasabalara, ilçelerden, kasabalara her yerde gözümüze çarpan teknolojilerdir.

Uzaktan Kumandalı Otomatik Kapı Sistemleri

Özellikle son yıllarda uzaktan kumandalı sistemlere ilgi önemli oranda artmıştır. Özellikle site, garaj veya apartman girişlerinde hiç arabadan inmeden kumandaya basılan bir tuşla otomatik açılan kapılar, hem mülkün daha modern görünmesini sağlıyor hem yaşayanların hayatını kolaylaştırıyor. Hırsızlar açısından da daha güvenli bir seçenek olan otomatik kapı sistemleri, halk arasında yaygın kullanım alanı bulmuş vaziyette.

Ev sahiplerinin mülkün değerini arttırmak için özellikle monte ettiği sistemler mülkün satışında da önemli rol oynuyor. İşyeri sahiplerinin daha güvenli ve kolay bulduğu otomatik kepenk sistemleri oldukça popülerdir. Büyük kapıları, kepenkleri itme – çekme derdini ortadan kaldırması, otomatik sistemleri vazgeçilmez kılıyor. Özellikle yaşlılara ve engellilere daha kolay ve kaliteli bir çözüm sunan otomatik kapı sistemleri, kaliteli bir yaşamın önemli bir unsuru olarak görülüyor.

Nice Şirketi Geniş Ürün Ve Parça Çeşitleriyle Hizmet Veriyor

Türkiye’nin önde gelen otomatik kapı sistemleri firmalarından biri olan Nice, çok geniş ürün yelpazesiyle müşterinin ihtiyacına uyan ürünleri kısa zamanda geliştiriyor ve monte ediyor. Kalite ve çok uygun fiyatlar sunması sebebiyle 18 yıldır Türkiye’nin her bölgesinde tercih ediliyor. Müşteriye uzun yıllar dayanacak sistemler üretmeyi felsefe edinen firma, daima daha kaliteli ürünleri müşterilerine sunarak sektörde vazgeçilmez olmayı sürdürüyor. Bu amaçla otomatik sistemlerinin yağmurdan, kardan, tozdan, çamurdan etkilenmeyecek şekilde kurulumuna özen gösteriyor. Müşterilerinden aldığı geri dönüşlere, özel bir önem veren firma bu şekilde müşterilerin en çok tercih ettiği ürünleri daha çok müşteriye öneriyor.

Geniş Bayi Ağı Nice Şirketini Bir Adım Öne Çıkarıyor

Ülke genelinde hizmet veren her şirket için yaygın bayi ağı oldukça önemlidir. Müşterinin gidip bilgi ve fiyat alacağı şubeler, ürünleri tanımak açısından da olmazsa olmazdır. Bir firmanın geniş bayi ağına sahip olması, firmanın kaliteli bir firma olduğunu gösteren özellikler arasındadır. Bir firmanın bayilerine oldukça talep varsa bu durum firmanın ürünlerinin ve hizmetlerinin talep gördüğü anlamına gelir. Müşteri çoğu zaman web sitelerindeki fotoğrafları yada söylenen sözleri yeterli bulmaz ve ürünü canlı bir şekilde görmek, nasıl çalıştığını anlamak ister. İşte tam bu gibi anlarda firmanın geniş bayi ağına sahip olması müşterinin bu ihtiyacına cevap verir. Şirketin geniş bayi ağına sahip olması, sunduğu teknik servis hizmetlerini çok daha fazla kişiye ulaştırabildiği anlamına gelir. Bütün bu sebepler Nice şirketinin neden kaliteli hizmet verdiğini açıklayan sebeplerdir.

Otomatik Kapı Sistemleri Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Müşterilerin önce kullanılacak teknolojiyi belirlemeleri gerekir. Otomatik kapı sistemleri kurulmadan önce firma yetkilileri takılacak alanı görmek ister. Buna uygun altyapı yoksa müşteriye nasıl bir altyapının olması gerektiği gösterilir. Kurulacak sistemin uzun yıllar sorunsuz işlemesi için yapılması gerekenler de teknik personel tarafından belirtilir. Müşterilerin alım öncesi fiyat sorması ve bütçesine en uygun seçeneği seçmesi önemlidir.

Nice, çok geniş ürün yelpazesine sahip olduğu için müşterinin bütçesine uygun çözüm sunmakta geri kalmayacaktır. Müşterinin imkanı varsa bayilere gidip bilgi alması oldukça önemlidir. Ürünü yerinde görüp incelemek müşterinin kafasındaki belirsizliği çözecektir. Gerek alım aşamasında gerek kurulum ve kurulum sonrası aşamalarda müşteri kafasındaki bütün soruları sormalıdır. Nice bu konuda üzerine düşeni yapar ve müşterinin ihtiyacı olan her bilgiyi müşteriye verir.

Nice Kalitesini Daima Arttırıyor

Nice Türkiye firması otomatik kapı sistemleri alanında Türkiye’de uzun yıllar hizmet veren önemli şirketlerden biri olmasına rağmen dünyada ortaya çıkan yeni teknolojileri bünyesine adapte etmekten çekinmez. Daima kendisini geliştirerek müşterilerine en iyi ürünü sunmak ister. Teknik hizmet bakımından da elemanlarını daima eğiten şirket, teknik hizmeti en iyi şekilde sunmaya çalışır. Sağladığı avantajlar ve sunduğu hizmetlerle sektörde daha uzun yıllar adından söz ettirecek firma, müşterilere her zaman en iyisini vermeye devam edecektir.